Rocky 20 FE Kid

Nopeus Rocky 20 FE Kid

Hírek, Események

• Nopeus Racing Team - Mátra Maraton 2014

A Nopeus Racing Team versenyzője Fuchs Zoltán, Magyarország legnagyobb MTB versenyén, kategóriájában kb. 700 induló között 6. helyezést ért el! Gratulálunk!

• Tarol a Nopeus Racing team

A hétvégén Cseszneken Fuchs Zoli Duo kategóriában első helyezést ért el!

• Újabb Nopeus Racing Team siker

A most hétvégén rendezett Balaton 24 órás MTB váltóversenyt a Nopeus Racing Team versenyzője, Fuchs Zoltán nyerte 3 csapattársával a vegyes quartett kategóriában. Fantasztikus volt a verseny, gratulálunk Vértesi Vitézek!

• Nopeus Racing Team

Nyugat MTB Kupán 06.01-én, Eplényben versenyzőnk, Fuchs Zoli középtávon ezüst érmes lett, illetve MTB Piknik Maratonon, Vértesbogláron 06.21-én 50 km-en bronzérmes lett. Gratulálunk!

• Velo megjelenés

A Velo Magazin túrázással kapcsolatos cikkében szerepelnek a Life 350 modelljeink.

Nopeus örök vázgarancia

Mi komolyan gondoljuk a minőséget.

Minden kerékpárunk váza a gondos mérnöki munka és precíz kivitelezés eredménye. Ebben annyira biztosak vagyunk, hogy minden vásárlás után regisztrált modellünk vázára örökélet törés garanciát nyújtunk.

Regisztráld frissen vásárolt kerékpárod, hogy gondtalanul élvezhesd a garancia nyújtotta előnyöket!